Truhlářství JaS - Petr Juhasz Nejdek - výroba nábytku na míru

 

Firma Truhlářství JaS je výrobce zakázkového nábytku, se sídlem provozovny v Nejdku - Karlovy Vary, působící po celé České republice již s 20ti letou tradicí. Zabýváme se především zakázkovou výrobou nábytku, která vychází z konkrétních přání našich zákazníků.

 

Výroba zahrnuje především nábytek typu - kuchyňské linky, obývací stěny a ložnice, nábytek z masivu, vestavěné skříně, šatní stěny, dětské pokoje, koupelnový nábytek, schodiště, dvěře, zábradlí, hotelový nábytek, kancelářský nábytek, nábytek do prodejen, nábytek do restaurací, nábytek do nemocnic a ordinací, nábytek do knihoven a další.

Truhlářství JaS - Nejdek pro Vás zhotoví nábytek na míru, hodící se do předem zaměřeného prostoru, vestavěný nábytek řešíme s minimální tolerancí mezi zdmi, stropem a podlahou. Vždy klademe důraz na vysokou kvalitu a zpracování - při použití nových i klasických materiálů. Naše výrobky jsou dodávány s kompletním servisem včetně dopravy a montáže u zákazníka.

 

3D - kuchyně 3D - koupelna

Rádi se s Vámi můžeme nezávazně sejít u nás v provozovně truhlářství JaS v Nejdku (Karlovarský kraj), nebo lze domluvit konzultační individuální návštěvu přímo u Vás doma.
Vše podrobně prodiskutujeme, vypracujeme Vám cenovou nabídku, po dohodě i výkresovou dokumentaci a grafický 3D návrh.

Na všechny dotazy Vám rádi odpovíme telefonicky, e-mailem nebo osobně na naší provozovně v Nejdku.

Naše zkušenosti a odbornost Vám pomohou proměnit Vaše sny a plány v realitu. Jsme vybaveni moderními technologiemi na zpracování veškerých materiálů používaných v truhlářské výrobě. Zpracování lamina včetně formátování a olepování hran ABS. Máme kompletní dýhovací technologii a samozřejmostí je i zpracování masivu.

 

Díky rozsáhlé strojové výbavě jsme schopni vyrobit většinu prací přímo v truhlárně. Tím tak zmenšit náklady na výrobu složitějších a náročnějších úkonů, které by se jinak museli nechat vyrábět třetí osobou. Například olepování hran, dýhování a jiné.

 

Za dobu působení našeho truhlářství, jsme si získali mnoho spokojených zákazníků, kteří se k nám stále vracejí.

Těšíme se na spolupráci s Vámi
Petr Juhasz - Truhlářství JaS Nejdek


Spolupracujeme s bytovými architekty


Bytový architekt - Michelle Bivotti